O nás

Spoločnosť DiWine s.r.o. ako exkluzívny distribútor pre SR sa už tretím rokom snaží úspešne presadiť vína z moravského vinárstva Josef Dufek, protože si kvalitou svojich vín určite zaslúži zaujať popredné miesto na domácom trhu. V oblasti podpory predaja máme osobitý prístup k vinotékam a gastro zariadeniam.

Novinkou pre zákazníkov je rozšírenie našej ponuky moravských vín. Spoločnosť DiWine s.r.o. sa stala  exkluzívnym distribútorom vinárstva Stanislav Popela pre SR. Krásne vína zrodené zo slnka Pálavy.

Zo Slovenska Vám spoločnosť DiWine ponúka vína vinárstva Fundus Regius. Nevšedné vína spod vyhasnutej sopky.   

Víno Morava

Vinárstvo Josef Dufek je mladý dynamicky se rozvíjajúci podnik moderného typu, využívajúci skúsenosti a storočné tradície vinárstva v rodine. Samozrejmosťou je používanie najmodernejších technológií ako je pneumatické lisovanie, riadené kvasenie, používanie vinifikátorov, vrátane jablčno-mliečnej fermentácie.

Neoddeliteľnou súčasťou výroby kvalitných vín je nutnosť prvotriednej suroviny - hrozna, ktoré pochádza z vlastných viníc s výmerou 17 ha. Vinice sú obhospodarované v rámci integrovanej produkcie s maximálnou šetrnosťou k prírode.© 2012 DiWine s.r.o. - Vina z Moravy - všetky práva vyhradené

webdesign © bart.sk