Výnimočné vína. Výnimočné príležitosti. Možno práve tie Vaše...

Výnimočné vína. Výnimočné príležitosti. Možno práve tie Vaše...

 

V živote prichádzajú udalosti, ktoré si zasluhujú osobitú pozornosť. Chvíle, keď sa stretne celá rodina, pozvaní sú i priatelia, kolegovia, či starí známi...Udalosti, ktoré prinášajú radosť a pocit sviatočnosti a neopakovateľnosti. Svadba, krstiny, narodeniny, meniny, Vianoce, alebo hoci len tak, večer s priateľmi, pri časi lahodného vína...

Víno k príjemným chvíľam rozhodne patrí a preto našim zákazníkom ponúkame osobitnú starostlivosť a privátny servis.

Pri objednávke vín dávame našim klientom možnosť, v podobe privátnej ochutnávky, vybrať si to najlepšie z našej ponuky. Víno, ktoré lahodí práve Vám.

 

Budeme sa tešiť , ak práve naše vína budú zdobiť práve Váš slávnostný stôl.

 

V prípade záujmu o privátnu degustáciu za účelom objednávky vína, prosím kontaktujte nás mailom alebo telefonicky prostredníctvom uvedených kontaktov.

 

Vínny catering

 

Veľmi príťažlivým a sofistikovaným obohatením Vašej pracovnej, či rodinnej spoločenskej udalosti, je vínny catering.

Predstavuje voľnú ochutnávku kolekcie vín chronologicky usporiadaných podľa charakteru vín: aromatiky, chuťového bohatstva a vnemu. Realizuje sa formou prezentačného stola s usporiadaním vín podľa vyššie uvedených kritérií, vrátane potrebného príslušenstva (poháre na víno, ľadovníky, chladiče na vínne fľaše a pod.)

Zatiaľ čo sa Vaši hostia zabávajú, majú zároveň možnosť prechutnať všetky ponúkané vína v ľubovolnom poradí, samozrejme za prítomnosti odborného poradcu, avšak bez nutnosti riadeného odborného výkladu. Všetky informácie a zaujímavosti o jednotlivých odrodách a vzorkách vín im rád poskytne odborný poradca.

 

Vínny catering radi zabezpečíme našim klientom, avšak je potrebné si tento servis včas rezervovať. Objednávky prijímame na uvedených kontaktoch.

Víno Morava

Vinárstvo Josef Dufek je mladý dynamicky se rozvíjajúci podnik moderného typu, využívajúci skúsenosti a storočné tradície vinárstva v rodine. Samozrejmosťou je používanie najmodernejších technológií ako je pneumatické lisovanie, riadené kvasenie, používanie vinifikátorov, vrátane jablčno-mliečnej fermentácie.

Neoddeliteľnou súčasťou výroby kvalitných vín je nutnosť prvotriednej suroviny - hrozna, ktoré pochádza z vlastných viníc s výmerou 17 ha. Vinice sú obhospodarované v rámci integrovanej produkcie s maximálnou šetrnosťou k prírode.© 2012 DiWine s.r.o. - Vina z Moravy - všetky práva vyhradené

webdesign © bart.sk